گزینه‌های شایسته‌ی وزارت آموزش‌وپرورش در دولت جدید را معرفی کنید

  • تاریخ: ۴ تیر ۱۴۰۳

لینک کوتاه:


به اشتراک بگذارید:


گزینه‌های شایسته‌ی وزارت آموزش‌وپرورش در دولت جدید را معرفی کنید

گزینه‌های شایسته‌ی وزارت آموزش‌وپرورش در دولت جدید را معرفی کنید

نظر به اهمیت راهبردی و زیرساختی نظام آموزش‌وپرورش در مقایسه با دیگر زیرنظام‌های کلان کشور، سامانه بیت‌الغزل با هدف افزایش وزن نظرات نخبگان و فعالان حوزه تعلیم‌وتربیت در زمینه برنامه‌ها و انتصابات آموزش‌وپرورش، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل، توسط موسسه مطالعات راهبردی تعلیم‌وتربیت برهان آغاز به فعالیت کرد.

یکی از فازهای سامانه بیت‌الغزل که ماهیت یک رسانه تخصصی در حوزه آموزش‌وپرورش را دارد، تمرکز بر روی معرفی و ارزیابی گزینه‌های شایسته وزارت آموزش‌وپرورش در دوره قبل با ابزار جمع‌سپاری و نظرسنجی بین فرهنگیان کشور بود. در نظرسنجی قبل بیش از ۳۰۰۰ نفر از فعالان و نخبگان نظام آموزشی در نقش‌های مختلف در آن شرکت کردند و بیش از ۹۰۰ نام منحصر به فرد معرفی شد که ۵۰ فرد برگزیده‌ی آن بدون رتبه‌بندی معرفی و گزارش آن برای رئیس جمهور ارسال و در رسانه‌ها منتشر شد. در گام بعد، مصاحبه‌ای تخصصی با بخشی از این افراد انجام گرفت و دیدگاه‌های ایشان برای ارزیابی در سامانه بیت‌الغزل منتشر شد. گزارش کامل این نظرسنجی در وبگاه بیت‌الغزل (اینجا) قابل مشاهده است.

سامانه بیت‌الغزل در دومین نظرسنجی خود و همزمان با چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۳ از همه شما فعالان و صاحب‌نظران نظام آموزش و پرورش دعوت می‌کند افرادی را که شایسته سکانداری وزارت آموزش‌وپرورش در دولت جدید می‌دانید، معرفی نمایید.

همه علاقه‌مندان و اهالی تعلیم و تربیت برای کسب اطلاعات بیشتر در  این زمینه و شرکت در نظرسنجی می‌توانند به وبگاه بیت‌الغزل به نشانی beytolqazal.ir مراجعه کنند.

شرکت در نظرسنجی

ارسال دیدگاه